Oficiali „August ir KO“ didmeninės prekybos partnerė!

Apie mus

Mūsų įmonės parduodamų ir montuojamų patentuotų įrenginių privalumai – bene didžiausias nuotekų valymo efektyvumas, azoto ir fosforo pašalinimas nenaudojant jokių cheminių medžiagų, jokio garso ar blogo kvapo, o svarbiausia – mūsų įrenginiai naudoja ypač mažą kiekį elektros energijos.

UAB „LKTB“ – konsultuoja, parduoda, montuoja šiuo metu inovatyviausius ir patikimiausius nuotekų valymo įrenginius Lietuvoje. Įmonės pranašumas – ilgametė patirtis ir komanda. Įmonėje dirba tik patyrę specialistai, kurie kvalifikuotai konsultuoja visais iškilusiais klausimais dėl nuotekų valymo įrenginių, taip pat suteikia visą reikiamą informaciją apie valymo įrenginių tipus, jų modelius ir technines specifikacijas, nuosekliai paaiškina apie valymo įrenginių montavimo, paleidimo ir naudojimosi eigos procesus. Jūsų pageidavimu, darbuotojai gali sukomplektuoti visas reikiamas medžiagas ir pasirūpinti, kad jos būtų pristatytos sutartu laiku ir nurodytu adresu. Mūsų įmonės parduodamų ir montuojamų patentuotų įrenginių privalumai – bene didžiausias nuotekų valymo efektyvumas, azoto ir fosforo pašalinimas nenaudojant jokių cheminių medžiagų, jokio garso ar blogo kvapo, o svarbiausia – mūsų įrenginiai naudoja ypač mažą kiekį elektros energijos.

Norime atkreipti dėmesį, kad visi mūsų parduodami ir montuojami nuotekų valymo įrenginiai yra sertifikuoti. UAB „August ir KO“ gaminys 2006 07 31–2007 04 31 buvo testuotas Acheno (Vokietija) nepriklausomoje laboratorijoje. Teigiami testo rezultatai pranoko visus lūkesčius ir nustebino laboratorijos specialistus.

Įmonė „LKTB“ dirba kartu su „August ir KO“ specialistais. Mūsų įmonės specialistai taip pat gali Jus pakonsultuoti dėl nuotekų valymo įrenginių paleidimo ir priežiūros darbų. Šiuos darbus atlikti turi tik įrenginių priežiūros specialistai.

UAB "LKTB" 2014-2022 metais yra gavusi sertifikatą "Stipriausi Lietuvoje". Šis sertifikatas patvirtina įmonės finansinį stabilumą, aukštą kreditingumo vertinimą, bei įmonės patikimumą. Tokį reitingą Lietuvoje turi tik 3% veikiančių įmonių.

UAB "LKTB" 2018-2022 metais yra gavusi sertifikatą ABALT A++. ABALT A++ sertifikatas rodo aukštą kreditingumo lygį savo dydžio kategorijoje ir verslo sektoriuje.

 

Kontaktai

+370 636 74444 
Pergalės g. 33B Vilnius, 
Lithuania LT-11202 

Įmonės kodas: 126173590 
PVM kodas: LT261735917 
IBAN: LT577300010091093670 
Bankas: SWEDBANK SWIFT: HABALT22